Engbjergvej 8 og 7 andre boliger er kommet til salg denne uge i Hirtshals - se boligerne her.

dato

8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hirtshals. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Hirtshals er to spændende ejendomme netop blevet sat til salg. Den første ejendom er beliggende på Engbjergvej 8 i Horne. Denne nedlagte landbrugsejendom til en pris af 4.825.000 DKK strækker sig over hele 327 kvadratmeter og tilbyder syv rummelige værelser. Ejendommen er placeret på en betydelig grund på 143.972 kvadratmeter, hvilket giver masser af udendørsplads.

Den anden ejendom ligger på Rugtvedvej 4 i Asdal og er sat til salg for 3.995.000 DKK. Dette nedlagte landbrug har et boligareal på 228 kvadratmeter og består af otte rum. Grundarealet for denne ejendom er 35.000 kvadratmeter, hvilket også giver god plads til udendørs aktiviteter eller landbrugsformål. Begge ejendomme tilbyder enestående muligheder for dem, der ønsker masser af plads både inde og ude.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga